Pałac Romantyczny

Turzno ul. Toruńska 1 gm. Łysomice , 87-148 Toruń(kujawsko-pomorskie)

tel.56 642 31 00

recepcja@palac-romantyczny.com

Miejsca noclegowe 150 miejsc noclegowych
architektura zabytkowaarchitektura zabytkowa
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
saunasauna
basenbasen
korty tenisowekorty tenisowe
udogodnienia dla niepełnosprawnychudogodnienia dla niepełnosprawnych
bilardbilard
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
spaspa
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
nagłośnienienagłośnienie
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

tel. 56 642 31 45, 56 642 31 46
mail: marketing1@palac-romantyczny.com
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala Etiuda (Pokaż)
200
100
40
2 Sala Chopin (Pokaż)
107
50
30
3 Sala Sonata (Pokaż)
30
20
4 Sala kominkowa (Pokaż)
15

Informacje

Pałac Romantyczny to wymarzone miejsce na organizację spotkania biznesowego lub integracyjnego w Toruniu. Połączenie XIX-wiecznych wnętrz z najnowszymi osiągnięciami techniki sprawi, że Państwa spotkania na długo pozostaną niezapomniane. Udostępnione Państwu sale szkoleniowe to z jednej strony odpowiedni wystrój i ergonomiczne układy pomieszczeń, dające komfort wynajmującym, a z drugiej nowoczesne zaplecze techniczne, w tym rzutnik, ekran, mikrofon i wiele innych. Konferencje i spotkania odbywać się mogą we wnętrzach o różnym metrażu i układzie mebli, a ostateczna koncepcja jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy 4 sale szkoleniowe lub konferencyjne.
 
Sala Etiuda – największa z naszych sal, posiada system przenośnego nagłośnienia scenicznego Stageline z możliwością połączenia z mikserem zewnętrznym. Wyposażona jest także w duży ekran automatyczny, mikrofon bezprzewodowy, rzutnik, podłączenie HDMI i S-Video, a także wskaźnik laserowy z funkcją zdalnego sterowania prezentacją. W sali możliwe jest połączenie z Internetem poprzez wi-fi lub łącze stacjonarne.
 
Sala Chopin  - wraz ze znajdującym się w niej fortepianem, stanowi doskonałe miejsce do organizacji koncertów muzyki klasycznej.
 
Sala Sonata
 
Sala Kominkowa  -  idealna na organizację kameralnych spotkań biznesowych
 
Integracja 
Położenie Pałacu Romantycznego z dala od miejskiego zgiełku, ale w niedalekiej odległości miasta Toruń, pozwala na organizację niepowtarzalnych imprez integracyjnych. Proponujemy organizację zabawy w plenerze lub we wnętrzach hotelu – w zależności od pory roku i programu imprezy, na który się Państwo zdecydują. Poniżej prezentujemy atrakcje, które mogą stać się dla Państwa inspiracją przy kreowaniu własnego pomysłu na imprezę integracyjną.
 
Atrakcje plenerowe
 • zajęcia team building,
 • konkurencje strzeleckie,
 • różne formy rekreacji wodnej,
 • gry scenariuszowe,
 • wędkowanie,
 • paintball,
 • turnieje i zabawy sportowe – siatkówka, tenis ziemny, wycieczki rowerowe,
 • pojazdy mechaniczne – przejażdżki samochodami terenowymi, quadami, skuterami,
Pozostałe atrakcje
 • wieczory tematyczne (kasyno, egipski, PRL),
 • bilard,
 • koncerty, recitale
 • występy kabaretów.
 • pokazy iluzji, tańca, itp.
Pokoje
Do Państwa dyspozycji oddajemy 53 pokoje gościnne w tym 3 apartamenty o bardzo wysokim standardzie. W części pałacowej, Belwederku oraz Spichlerzu zapewniamy Gościom łącznie 120 miejsc noclegowych. Dbałość o szczegóły przy projektowaniu pałacowych wnętrz zapewni Państwu wygodę i komfort podczas pobytu.
 
Park
Konsekwencją prac Henryka Marconiego jest zaprojektowany w stylu angielskim 16 ha park otaczający Hotel. Do Pałacu prowadzi klimatyczna Aleja Kasztanowa, na początku której znajduje się efektowna Brama Wjazdowa składająca się z dwóch filarów zwieńczonych rzeźbami turów – nawiązujących do nazwy wsi.
 
Na terenie Parku znajdują się romantyczne stawy oraz 6 km utwardzonych alejek spacerowych. Przeprowadzono także  ekspertyzę dendrologiczną. Uroku temu miejscu dodaje Zameczek ukryty wśród bogatego historycznego drzewostanu – wymarzone miejsce do zawierania ślubów. W pobliżu znajdziemy także klimatyczny Amfiteatr, w którym w letnie dni odbywają się koncerty.
 
Pałacowy Park nasycony jest kwiatostanem, zmieniającym się w zależności od pór roku. Dominują białe i czerwone róże. Goście mogą podziwiać również przepiękne symetryczne arabeski. Niepowtarzalny, bajkowy Park robi wrażenie!
 

Nasi partnerzy