Międzynarodowe Centrum Spotkań Modzieży w Toruniu

ul. Łokietka 3 87-100 Toruń, 87-100 Toruń(kujawsko-pomorskie)

tel.56 656 70 20

recepcja@mcsm.torun.pl

Miejsca noclegowe 96 miejsc noclegowych
zaplecze gastronomicznezaplecze gastronomiczne
organizacja piknikóworganizacja pikników
parkingparking
organizacja programu rozrywkowo - artystycznegoorganizacja programu rozrywkowo - artystycznego
projektor komputerowyprojektor komputerowy
ekranekran
flipchartflipchart
dostęp do internetudostęp do internetu

Rezerwacja sali konferencyjnej:

mail: marketing@mcsm.torun.pl tel: 887 449 980
Nr Nazwa sali Powierzchnia Możliwość ustawienia stolow
1 Sala A (Pokaż) 45
24
26
18
20
2 Sala B (Pokaż) 45
24
26
14
20
3 Sala C (Pokaż) 66
27
50
34
25
4 Sala D (Pokaż) 310
250
120
5 Sala P (Pokaż) 295
250
120

Informacje

Zaplecze konferencyjne

Centrum konferencyjne MCSM składa się z 5 sal konferencyjnych, o różnych możliwościach ustawień. Mogą służyć jako powierzchnie szkoleniowe, konferencyjne czy eventowe do organizacji spotkań biznesowych. Układy mogą zostać dostosowane do potrzeb organizatorów. 

Sale zostały wyposażone w niezbędny sprzęt konferencyjny w tym: projektory, ekrany do wyświetlania prezentacji, flipcharty, tablice suchościeralne oraz nagłośnienie. Wszystkie są klimatyzowane i posiadają dostęp do Internetu. Organizatorzy mogą skorzystać z zasobów nowoczesnej sali multimedialnej, w której uczestnicy mogą korzystać z funkcjonalnych tabletów zintegrowanych z tablicą interaktywną. Podczas trwania spotkania można zaoferować gościom tradycyjną przerwę kawową lub lunch, który przygotuje ekipa restauracji Młyn Smaków.

Rozkłady sal:

Baza noclegowa

W Hostelu oferowanych jest 96 miejsc noclegowych w pokojach Premium oraz wieloosobowych. Baza noclegowa rozlokowana jest na 3 piętrach. Na każdym, z nich oprócz pokoi, goście znajdą doskonale wyposażoną wspólną kuchnię, do samodzielnego przygotowywania posiłków. Codziennie rano oferowane są smaczne śniadania. Goście mogą również korzystać ze świetlicy i strefy Relaksu. 

Zaplecze gastronomiczne 

Na terenie MCSM mieści się restauracja Młyn Smaków, która oferuje smakołyki kuchni polskiej oraz międzynarodowej, w przystępnych cenach. Do przygotowywania potraw używane są świeże lokalne produkty oraz smaczne przetwory. Restauracja pozwala na zorganizowanie różnych uroczystości, począwszy od rodzinnych spotkań czy imprez okolicznościowych np. komunii do lunchy firmowych. Powierzchnia lokalu to 300 m2, co pozwoli na organizowanie eventu dla 200 osób, przy ustawieniu bankietowym Dodatkowe 100 miejsc dla gości przewidziano na antresoli. 

Rekreacja i usługi dodatkowe

Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży to nie tylko przystępna cenowo baza noclegowa, a przede wszystkim rozbudowany multikompleks pełniący funkcje kulturalne, szkoleniowe i rekreacyjne. Do obiektu przynależą: sala widowiskowo-rekreacyjna, sale warsztatowo-szkoleniowe, boisko wielofunkcyjne, wypożyczalnia sprzętu sportowego (także ekologiczne środki transportu: rowery, hulajnogi, rolki i wiele innych), restauracja, przestrzeń do relaksu. Osoby korzystające z urządzeń mobilnych docenią szybki bezprzewodowy Internet na terenie całego obiektu. 

Lokalizacja

Położenie w pobliżu głównych arterii miasta, w niedalekiej odległości od Dworca Kolejowego sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do zorganizowania konferencji ogólnopolskiej. Osoby przybywające z różnych stron kraju nie będą miały problemu z dotarcie na miejsce spotkania. 

Centrum mieści się w odrestaurowanych, zabytkowych Młynach Toruńskich, w środkowej ich części. Industrialne wnętrza, odnowione bardzo starannie, zapewniają przemyślaną przestrzeń biznesowo-kulturalną.   

 

Voucher

Nasi partnerzy